Séria
Therra

Therra – cesta do neznáma je prvou časťou príbehu o putovaní, o hľadaní priateľstva, lásky a samej seba, v neznámej krajine. Spoznávame svet, ktorý akoby zastal v inom storočí, je postavený na iných prioritách a ponúka možnosti, ktoré si nevieme na Zemi predstaviť. Alebo vieme?

Therra - Cesta do neznáma

O Therre

Therra, krajina „vedľa nás“, je bežnému človeku neviditeľná. Ovplyvňuje nás ale viac, ako si dokážeme predstaviť. V príbehu sa hlavná hrdinka ocitne vo svete, o existencii ktorého doteraz netušila. Zhodou náhod je zvolená k tomu, aby mu pomohla. Existujú ale náhody? Dokáže obyčajné dievča zachrániť Therru a zabrániť tak sledu ničivých udalostí, ktoré by mohli vzniknúť na Zemi?

Napísali o knihe

Dočetla jsem Vaši knihu.
Můžu opravdu říct naplno, že lepší knihu jsem snad nečetla .Ikdyž je ve slovenštině, tak jsem sem tam měla problém s nějakým slovíčkem, ale buď mi pomohl Google a nebo můj přítel Slovák. Ale tak ve čtvrtce knihy už mi to přišlo naprosto přirozené číst ji v jiném jazyce než v češtině a našla jsem dokonce i zalíbení číst ve Vašem jazyce .
Skvělý příběh, občas jsem měla pocit, že když se Zoria nebo pak i Zoe přeměnily na vlčice, že se i já měním s nimi. A nebo jak Noelis v orla a Dordian v koně, boží . Popis Therry byl pro mě takovým popisem dokonalého světa , naprosto skvělé a myslím si, že každý z nás, kdo Vaši knihu četl, se ocitl na té měkké zelené trávě, kterou jste tam popisovala, nebo se procházel po její krajině .
Velmi se mi kniha líbila a opravdu jsem skoro brečela, když jsem jí dočetla a mrzelo mě, že nemám další díl. Nutně potřebuji další díl!!! . Děkuji že jste napsala Therru a děkuji, že jsem ji mohla číst .

monty_evil

Pred chvíľou som dočítala Therru a Wow! Je to absolútne dokonalé. Mala by potom vyjsť aj recenzia, ale uvidím ako mi to vyjde, keďže okrem Therry tak dlžím ešte ďalšie dve.
P.S. Kedy výjde druhý diel? Ja budem úprimná potrebovala by som ho hneď tu a teraz. Je mi doslova ľúto, že som tu knihu prečítala tak rýchlo. Najradšej by som bola keby mala aspoň tak milión strán. Teším sa na ďalšie knihy od teba.

Julka

Skvelé čítanie

Therra vás vtiahne svojou atmosférou do iného sveta z ktorého sa vám nechce ísť von. Kniha od ktorej som sa nevedela odtrhnúť. Teším sa na pokračovanie.

Katarína

Veľmi pekné, a pútavé čítanie, nielen pre mladých. Krásny fantasy svet, zázračná krajina ktorou som sa nechala strhnúť 🙂

Silvia

Therra, veľmi milé prekvapenie

Nikdy som fantasy neobľubovala a tak zväčša našlo mieste len v prachu na polici, avšak táto kniha možno môj názor zmenila. Dva dni a príbeh neskutočne zbehol. Príbeh zaujal humorom, unikátnymi postavami a akčným dejom. Počas teplých dní príjemné schladí lesným prostredím. Určite odporúčam

Saška

PeckaSuper kniha, mala som ju za dva dni prečítanú, celá ma pohltila. Ak máte radi drakov a podobné stvorenia tak si prídete na svoje.

Denisa

Therru som zhltla za víkend. Po dlhej dobe svieže, vyzreté, vtipné fantasy so svižným dejom – a čo veľmi oceňujem, prepletená s realitou a skutočným svetom, s ‘našimi’ problémami.
Určite odporúčam rôznym vekovým kategóriám, je vhodná aj pre mládež, aj pre dospelých. Práve tie časti z reálneho sveta mi boli blízke, ľudia tam riešia radosti i vážnejšie situácie, veľmi podobné našim bežným každodenným životom.

Miška

Kniha je senzačná, keby sme nemali rodinnú oslavu, už je prečítaná. Mne sa ľahko číta, až mi je divne, že toto je prvotina.

Silvia

Therra 1

Therra - Cesta do neznáma

Therra – cesta do neznáma je prvou časťou príbehu o putovaní, o hľadaní priateľstva, lásky a samej seba, v neznámej krajine. Spoznávame svet, ktorý akoby zastal v inom storočí, je postavený na iných prioritách a ponúka možnosti, ktoré si nevieme na Zemi predstaviť. Alebo vieme?

Therra - Draci

Draci je pokračováním príbehu o ceste po krajine, ktorú obývajú majestátni draci, elegantné jednorožce, ale aj nezávislí vlci. Lúky žiaria kvetinami, hory sú vysoké a plné jazier a v hlbokých lesoch sa ukrývajú magické tvory. Čaká vás náročné putovanie malebnou krajinou, množstvo nečkaných prekvapení ale aj stretnutie s postavami, ktoré ste si v prvej časti obľúbil